HP ProBook 430 G7

HP ProBook 430 jest przeznaczony dla tych, którzy szukają cienkiego, lekkiego, kompaktowego laptopa o wysokiej rozdzielczości, przeznaczonego do codziennego użytku

Nowy ultrabook, cienki i lekki HP ProBook 430 G7, oferuje 10 godzin pracy na baterii w systemie Windows 10 Pro (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k4702,laptopy-hp-probook-probook-430-probook-430-g7.html). Wyposażony w 13-calowy, antyrefleksyjny wyświetlacz Full HD IPS, sprawdzi się w codziennym użytkowaniu dzięki procesorowi Quad Core i5 Comet Lake i szybkiej pamięci SSD, która zwiększa jego szybkość reakcji. Urządzenie jest wyposażone w złącze USB 3.1 typu C i oś Wi-Fi.

Wyświetlacz

HP ProBook 430 jest przeznaczony dla tych, którzy szukają cienkiego, lekkiego, kompaktowego laptopa o wysokiej rozdzielczości, przeznaczonego do codziennego użytkuEkran będzie interesujący dla fanów treści w wysokiej rozdzielczości, w tym filmów, z dokładną definicją Full HD i formatem 16/9. Ze względu na antyrefleksyjną obróbkę, ekran oferuje również lepszą widoczność niż lśniąca płyta (np. na zewnątrz) w jasnym otoczeniu. Pionowe i poziome kąty widzenia są ważne dzięki technologii IPS, a kolorymetria jest średnia, niższa niż w przypadku wyższej klasy płyt IPS.

Żywotność baterii HP ProBook 430 G7

HP ProBook 430 jest przeznaczony dla tych, którzy szukają cienkiego, lekkiego, kompaktowego laptopa o wysokiej rozdzielczości, przeznaczonego do codziennego użytku. Ta ultraprzenośna, ładowalna do 50% w 45 minut konstrukcja, posiada stonowaną i elegancką konstrukcję z jasnym, aluminiowym korpusem.

Po stronie autonomii, spodziewaj się około 10 godzin pracy na baterii w lekkim użytkowaniu tego Ultrabooka łatwego do przenoszenia dzięki jego kompaktowej budowie, finezji i kontrolowanej wadze. Mimo to, zapewnia on dobrą ogólną wydajność, która może zadowolić wielu użytkowników, ponieważ opiera się na procesorze Quad Core i5-10210U Comet Lake o niskim zużyciu energii i 8 GB pamięci RAM (https://www.notebookcheck.pl/Intel-Comet-Lake-i5-10210U.449172.0.html).

Należy jednak pamiętać, że aby wykonać pracę intensywnie przetwarzającą procesor, najlepiej jest zwrócić się do komputera opartego na procesorze o niskim zużyciu energii.

Przeznaczenie HP ProBook 430 G7

Ponadto, ten laptop powierza całą grafikę w opiekę pod Intel UHD 620, rozwiązaniem umieszczonym w ramach Quad Core i5. Skromny, pozwala oczywiście na oglądanie zdjęć i filmów. Jednak, ponieważ nie jest on obsługiwany przez dedykowaną kartę graficzną, ten cienki, lekki komputer nie jest przeznaczony do ciężkich zabiegów graficznych, takich jak gry.

Technologia zdjęcie utworzone przez senivpetro - pl.freepik.com