HP ProBook 445 G7: 7 odsłona postępowego notebooka

Produkty HP są w tym przypadku godne polecenia

Pracujesz w małej firmie i chcesz zaproponować zakup laptopów osobie decyzyjnej? A może jesteś studentem, który potrzebuje poręcznego notebooka do serfowania po internecie i przeglądania interesujących cię ofert? Jeśli lubisz mieć pod ręką centrum multimedialne z przydatnymi funkcjami oferowanymi przez komputery osobiste to HP ProBook 445 G7 przyniesie ci wiele interesujących chwil. Dowiedz się jak wygląda 7 już odsłona tego postępowego urządzenia.

HP ProBook 445 G7 – notebook uniwersalny pełen nowoczesnych technologii

Produkty HP są w tym przypadku godne poleceniaSzukasz notebooka, który będzie pracował dla ciebie przez następne lata i nie zawiedzie cię pod żadnym względem? Produkty HP są w tym przypadku godne polecenia. Nowoczesny HP ProBook 445 G7 (więcej tutaj: www.kuzniewski.pl) zamknięty w lekkiej i schludnej obudowie pozwala przenieść się w świat multimediów z dowolnego miejsca na świecie. Laptop posiada przejrzysty design, czarne ramki wokół ekranu, dzięki czemu nie ma tendencji do rozpraszania nas w trakcie wykonywania służbowych obowiązków. Waga wynosi 1,6 kg. Wymiary: 32 cm szer., 23 cm gł. i 1,8 cm wys.

Jeśli chodzi o specyfikację to HP nie odbiega od trendów widocznych na współczesnym rynku notebooków. Laptopy HP ProBook 445 G7 posiadają płyty główne dostosowane do procesorów AMD z przełomowej serii Ryzen. Wśród oferowanych urządzeń znajdziemy:

  • procesor: AMD Ryzen 3 4300U / Ryzen 5 4500U / Ryzen 7 4700U,
  • karty graficzne: AMD Radeon Vega 5 / 6 / 7 (spasowane z procesorem),
  • pamięć operacyjna: od 16 do 32 GB DDR4 3200 MHz (2 gniazda SODIMM),
  • dysk twardy: SSD M.2 o pojemności 256 – 2048 GB.

Laptopy amerykańskiego przedsiębiorstwa Hewlett & Packard słyną ze swojego obszernego pakietu zabezpieczeń. W ProBook 445 G7 na pierwszym planie wyłania się wbudowany układ zabezpieczający TPM 2.0, czytnik linii papilarnych, HP Sure Sense, uwierzytelnianie przed uruchomieniem systemu, HP DriveLock, HP BIOSphere Gen5 i moduł Absolute Persistence.

Aby podłączyć peryferia wykorzystamy porty USB (w ilości 4), 1x HDMI, RJ-45, wejście słuchawkowe i mikrofonowe.

Biznes zdjęcie utworzone przez pressahotkey - pl.freepik.com