HP ProBook 635 Aero G7 dopracowany w każdym calu

HP ProBook 635 Aero G7 wyposażony jest w sześciordzeniowy i ośmiordzeniowy procesor, w zależności od konfiguracji (więcej tutaj: https://www.kuzniewski.pl/ k5021,laptopy-hp-probook- probook-635-probook-635-aero- g7.html). Ten niezwykle smukły i poręczny notebook dobrze radzi sobie w codziennych zadaniach biurowych oraz biznesowych. Na wyposażeniu tego sprzętu znajduje się między innymi energooszczędny oraz bardzo wydajny procesor z grupy AMD Ryzen 4000U. Użytkownik ma do wykorzystania w wersji standardowej 8 GB pamięci RAM. Jednak co jest ważne, można ją rozbudować dowolnie nawet do 32 GB pamięci RAM. Na pokładzie komputera znajduje się dobrej jakości dysk M.2. Użytkownik ma w standardzie do wykorzystania NVMe, zintegrowany układ graficzny od AMD Radeon. Co ważne komputer ten jest kompatybilny i posiada modem LTE.

HP ProBook 635 Aero G7 dla rozwiązań biznesowych

Na pokładzie komputera znajduje się Windows 10 Professional. 13,3 cali jest to przekątna matrycy komputera. Matryca w wariancie szerokokątnym IPS zapewnia dobre warunki do oglądania konferencji, slajdów i prezentacji. Obecnie ekrany typu IPS są najchętniej widziane w środowisku biurowym oraz biznesie. Rozdzielczość Full HD bardzo dobrze sprawdza się również w warunkach pracy biurowej i zdalnej. Komputery tej serii wyróżniają się stosunkowo niską wagą, co oczywiście stanowi bardzo duży walor. Mianowicie, te komputery bez rozbudowy ważą jeden kilogram, są zatem naprawdę bardzo lekkie, ergonomiczne i poręczne. Na pokładzie komputera dostępna jest:

  • kamerka o parametrach: 0,92 MPix + IR,
  • HDMI,
  • matowa matryca,
  • rozdzielczość Full HD,
  • zintegrowana karta graficzna,
  • czytnik linii papilarnych.

Wzmocniona konstrukcyjnie obudowa dobrze radzi sobie w trudnych warunkach, nawet w przypadku ewentualnego upadku. Użytkownik posiadający ten komputer może czuć się zatem komfortowo i bezpiecznie. Dodatkowo, na pokładzie występuje czytnik linii papilarnych, który jednym ruchem pozwala na szybkie logowanie do komputera. Układ szyfrowania TPM pozwala na bezpieczną ochronę certyfikatów oraz kodów dostępu. Na stanie znajdują się 3 porty USB.

Biznes - autorstwa utworzony przez freepik - pl.freepik.com