Laptop do zadań specjalnych

Nie ma nic bardziej pięknego niż laptop o mocnych parametrach. Jest to bardzo możliwe. Mimo ogromu sprzętu o standardowych parametrach możemy zdecydować się na sprzęt o wysokiej specyfikacji. Tym sprzętem jest m.in. HP ProBook 635 Aero G7 – notebook o wzorowej specyfikacji technicznej. Dlaczego jest ona na miarę złota? Tego dowiesz się z naszego zestawienia. 

Mocny ultrabook

Patrząc na urządzenia ze średniej półki cenowej możemy spodziewać się wysokich rozwiązać. W laptopie HP ProBook 635 Aero G7 zainstalowano dysk o pojemności 512 GB. Jest on na tyle wysoki, że laptop może służyć do przechowywania plików video. Warto dodać, że sprzęt może służyć do gamingu zdalnego. Duża pojemność dysku pozwala instalacje plików o większej pojemności. Do tej grupy należą aplikacje gier typu multiplay. Jako batony mocy procesor AMD Ryzen 5 4500U został podłączony pod mocny napęd RAM. Zamiast standardowego 8 GB pamięci dołączono aż 16 GB mocy. Dzięki niemu praca na tak dużym dysku staje się bardziej przyjazna. Nie można zapominać o możliwości tuningu. W modelu HP ProBook 635 Aero G7 zainstalowany wolny bank pamięci, który możesz rozbudować o kolejne 16 GB. Nie można zapominać o chęci powiększenia dysku. W modelu można postarać się o dodatkowe M.1. 

Mocna bateria

Aby komputer działał w każdych warunkach nie zapomniano o baterii. Zasilanie w HP ProBook 635 Aero G7 pozwala na 900 minutową pracę bez ładowania. To solidny wynik jak na laptopa o 13 calach. Warto mieć na uwadze, że HP ProBook 635 Aero G7 przy tak mocniej baterii jest w stanie pracować 1 dzień bez ładowania. Kiedy zapomniesz ładowarki nie musisz się spieszyć z odwiedzeniem sklepu z elektroniką. Możesz pracować spokojnie, a ładowarkę kupić zaraz następnego dnia. 

Bezpieczeństwo 

W modelu HP ProBook 635 Aero G7 nie zapomniano o wysokim współczynniku bezpieczeństwa. Są to dodatki, które będą strzegły laptopa przed niepowołanymi rękami. Na bezpieczeństwo danych wpływa m.in. czytnik linii papilarnych. Nie zapomniano o ochronie przed uszkodzeniami. Tę funkcje pełni aluminiowa obudowa.