Lenovo ThinkPad E15 2 gen.

W przypadku Lenovo ThinkPad E15 2 gen. zastosowane zostały procesory Intel Core Ice Lake lub AMD Ryzen 4000

Nowoczesność i funkcjonalność w przystępnej cenie? Okazuje się, że jak najbardziej jest to możliwe. Przede wszystkim Lenovo ThinkPad E15 2 gen. łączy w sobie wszystkie najważniejsze funkcje, które pozytywnie wpływają na jego działanie. Jest to mocny, profesjonalny laptop, który w głównej mierze dedykowany jest pracy biurowej, ale bez trudu sprawdza się także w warunkach domowych. Warto dowiedzieć się nieco więcej o jego najmocniejszych stronach.

Dlaczego Lenovo ThinkPad E15 2 gen. zasługuje na uwagę?

W przypadku Lenovo ThinkPad E15 2 gen. zastosowane zostały procesory Intel Core Ice Lake lub AMD Ryzen 4000Przede wszystkim jest to laptop drugiej generacji, który został uzupełniony o dodatkowe funkcje, które usprawniają jego funkcjonowanie i tym samym czynią z niego laptopa najwyższej jakości. Matowa matryca o przekątnej 15,6 cala i to w dodatku w rozdzielczości Full HD doskonale sprawdza się w każdych warunkach, zarówno do pracy, jak i podczas relaksu i oglądania filmów. Matowa matryca sprawia, że światło się nie odbija i nie oślepia.

Ten model wyposażony został także w nieco większą klawiaturę. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że pisanie jest szybsze i wygodniejsze. Także nieco powiększony gładzik doskonale zastępuje myszkę i pozwala na wykonywanie wszelkich zadań. W przypadku Lenovo ThinkPad E15 2 gen. zastosowane zostały procesory Intel Core Ice Lake lub AMD Ryzen 4000. Dzięki nim praca na tym laptopie jest płynna i w ten sposób wykonywać można wiele zadań jednocześnie, bez obawy, że cokolwiek się zatnie.

Dodatkowym atutem na pewno jest mocna bateria. Dzięki temu laptop nie musi być stale podłączony do kontaktu i praktycznie przez cały dzień może pracować właśnie na baterii. Sprawdza się to zwłaszcza w przypadku osób, które dużo podróżują i nie mają możliwości na bieżąco ładować komputera. Wzmocniona została także obudowa. W tej chwili laptop jest odpowiednio zabezpieczony przed upadkami z niewielkich wysokości oraz uderzeniami. Na pewno polecany jest osobom, które cenią sobie prostotę, ale jednocześnie potrzebują mocnego sprzętu do wielu zadań.

Technologia zdjęcie utworzone przez freepic.diller - pl.freepik.com