Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 – niezawodność i wysoka kultura pracy

W obecnych realiach coraz więcej spraw można załatwić za pośrednictwem internetu

Najważniejsze cechy laptopa

W obecnych realiach coraz więcej spraw można załatwić za pośrednictwem internetu. Wykonywanie wielu operacji zdalnie, czy to korzystanie z pakietu office, wysyłanie maili lub zupełnie coś innego zmusza do korzystania z laptopów biznesowych lub komputerów innego rodzaju. W związku z tym warto wyposażyć się w sprzęt umożliwiający, jak najbardziej komfortowe wykonywanie tych wszystkich operacji. Urządzeniem stworzonym do długiej, wymagającej pracy biurowej jest laptop Lenovo ThinkPad T15 Gen 2. Komputer ten łączy w sobie wszystkie potrzebne cechy, jakie powinien posiadać laptop biznesowy, a mianowicie jest: mobilny, wydajny, wytrzymały i co najważniejsze jest niezawodny.

W obecnych realiach coraz więcej spraw można załatwić za pośrednictwem internetuSpecyfikacja urządzenia

  • Procesor: Intel® Core™ i7 vPro 11. generacji – Na chwilę obecną jest no jeden z najnowocześniejszych i najwydajniejszych procesorów na rynku. Zapewnia on bardzo przyjemne i płynne korzystanie z programów każdego rodzaju.
  • Karta graficzna: Intel® Iris® Xe – Solidny zintegrowany układ graficzny zapewniający dobrą jakość obrazu.
  • Pamięć RAM: Do 48GB typu DDR4 – Istnieje możliwość dobrania ilości pamięci RAM według własnych preferencji.
  • Pamięć masowa: Dysk twardy SSD do 2tb.
  • Bateria: W pełni naładowany akumulator zapewnia ciągłą pracę nawet do 10 godzin.
  • Bezpieczeństwo: Przesłona kamery zapewniająca poczucie prywatności, PrivacyGuard, Discrete Trusted Platform Module 2.0, Dotykowy czytnik linii papilarnych – zabezpieczenia a tym urządzeniu stoją na najwyższym poziomie, użytkownicy nie muszą martwić o bezpieczeństwo swoich prywatnych treści.
  • Wyświetlacz: 15,6 cala – Spory jak na laptop biznesowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 zapewnia komfortową pracę.

Podsumowanie

Laptop Lenovo ThinkPad T15 Gen 2  to tytan pracy, który swoją wydajnością, mobilnością i wytrzymałością będzie umożliwiał pracę jeszcze przez parę długich lat. Najnowszy procesor, wraz z innymi nowymi podzespołami tworzy naprawdę wydajną maszynę, która opakowana w swoją bardzo solidną obudowę zapewni ogromny komfort pracy niezależnie od tego, czy przebywa się obecnie w podróży, czy pracuje w biurze.