Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 – dobry laptop biznesowy do miasta

Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 należy do rodziny Premium urządzeń kierowanych do dynamicznych i często przemieszczających się użytkowników biznesowych

Jaki laptop biznesowy wybrać? Najlepiej, żeby łączył ze sobą niską wagę, szybkość działania oraz stylowo wyglądał. Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6  ze strony www.taniaksiazka.pl zdaje się odpowiadać powyższej charakterystyce. Ultralekki laptop konwertowalny to zgrabny 14-calowy ultrabook dostarczający użytkownikom komfortowe narzędzie pracy, które jest zawsze pod ręką.

Dobry laptop biznesowy? Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6

Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 należy do rodziny Premium urządzeń kierowanych do dynamicznych i często przemieszczających się użytkowników biznesowychKolejna generacja przychodzi z szeregiem ulepszeń mających za zadanie zwiększenie przyjemności i wygody płynących z pracy na urządzeniu.

Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 należy do rodziny Premium urządzeń kierowanych do dynamicznych i często przemieszczających się użytkowników biznesowych.

Zaprezentowany przez Lenovo 14-calowy laptop hybrydowy oferuje nowoczesne układy CPU oraz wydajną grafikę, przy jednoczesnym kompaktowym rozmiarze odpornej obudowy.

Najwyższa kultura pracy – Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6

Dedykowane wymagającym użytkownikom urządzenie spełnia wysokie wymagania platformy Intel Evo, tym samym osoby wybierające ten model zyskują gwarancję niezawodnej i wydajnej pracy na co dzień.

Urządzenie oferowane jest z szeregiem nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak chociażby procesory Intel Tiger Lake.

Za płynność obsługi aplikacji i programów użytkowych odpowiada natomiast szybka pamięć RAM DDR4 do 32 GB wspomagana przez szybki dysk SSD.

Możliwości klasy Premium

Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 to dobry laptop biznesowy, który ułatwia codzienne zadania. Oprócz nowoczesnych podzespołów, mamy do czynienia również wysokiej klasy wyświetlaczem. 14-calowy ekran dostępny jest w kilku wariantach. Matryce wybierać możemy spomiędzy FHD, QHD oraz 4K UHD.

Duże możliwości i komfort, który gwarantuje ten model, sprawiają, że osoby o wysokich wymaganiach będą ukontentowane sprawnością, z jaką urządzenie radzi sobie z zadaniami biurowymi.

Ekspresowe tempo działania i wszechstronność

Hybrydowa konstrukcja kierowana do odbiorców segmentu biznesowego o szczególnych wymaganiach względem osiągów i mobilności pozwala pracować w sposób, w jaki mamy ochotę. Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 nie zawodzi podczas dnia pełnego obowiązków pozostając zawsze pod ręką.