Lenovo V15 – laptop do biznesu

Lenovo V15 jest jednym z laptopów biznesowych, który jest urządzeniem w pełni kompletnym bez praktycznie jakichkolwiek wad

Lenovo V15 jest jednym z laptopów biznesowych, który jest urządzeniem w pełni kompletnym bez praktycznie jakichkolwiek wad. Co warto wiedzieć o tym urządzeniu przed jego zakupem i dla jakiej grupy odbiorców jest on przeznaczony?

Niesamowita wydajność

Lenovo V15 jest jednym z laptopów biznesowych, który jest urządzeniem w pełni kompletnym bez praktycznie jakichkolwiek wadJedną z niezaprzeczalnych zalet Lenovo V15 jest jego ogromna moc obliczeniowa (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k4688,laptopy-lenovo-ibm-essential-lenovo-v15.html), która wynika przede wszystkim z zastosowania dobrej klasy podzespołów. W laptopie odnajdziemy wydajny procesor z serii Intel Core i5 10. generacji Comet Lake oznaczony numerem 8265U. Jest to model cechujący się dostępem do czterech rdzeni fizycznych oraz ośmiu wątków. Ponadto jego taktowanie zegara podczas obciążenia może wynieść maksymalnie wartość 3,9 GHz co jest wynikiem w zupełności wystarczającym do spokojnej i niczym nieprzerwanej pracy.

Na pokładzie Lenovo V15 odnajdziemy również 8 GB pamięci operacyjnej RAM typu DDR4, których taktowanie to wartość 2400 MHz. W razie potrzeby istnieje możliwość dołożenia dodatkowej kości RAM. Bez cienia wątpliwości te połączenie obu podzespołów daje świetne wyniki w postaci wysokiej mocy obliczeniowej co jest autem szczególnie podczas bardziej wymagających zadań.

Użytkowość na wysokim poziomie

Jednakże nie tylko wydajnością broni się urządzenie. Godne podkreślenia się także inne aspekty dające wygodę podczas korzystania. W tym miejscu warto wspomnieć o matrycy- jej przekątna to 15,6 cala, która generuje obraz w rozdzielczości FULL HD. Ponadto bez zastrzeżeń jest też odwzorowanie barw, ich poziom nasycenia czy kąty widzenia.

Osiąganie wysokich wyników wydajnościowych jest także zasługą w dużej mierze dostępu do szybkiego dysku SSD o maksymalnej pojemności 512 MB, który znacząco usprawnia pracę obsługiwanych programów, jak i samego systemu operacyjnego.

Pominąć nie można również faktu, że Lenovo V15 jest laptopem idealnie skrojonym pod kątem wizualnym. Jakość użytych tworzyw stoi na najwyższym poziomie, zaś wygląd i prezencja urządzenia są niesamowite. Z jednej strony laptop wygląda skromnie, z drugiej zaś właśnie to nadaje mu charakteru i elegancji.

Obraz autorstwa: lenovo.com