Ultraszybkość notebooka

Małe sprzęty zwykle charakteryzują się dość standardowymi parametrami. Czasem parametry są na tyle niskie, a czasem mamy do czynienia ze standardem w zakresie obsługi. Laptop HP ProBook 635 Aero G7 (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k5021,laptopy-hp-probook-probook-635-probook-635-aero-g7.html) jest przedmiotem, który posiada dość wysokie parametry. Ta malutka na swe standardy obudowa mieści naprawdę wiele. Na jakie funkcje możesz liczyć wybierając tego notebooka? 

Obudowa z szybkością światła

W modelu HP ProBook 635 Aero G7 o wielkości 13 cala mieści się całkiem sporo. Widać to po pamięci RAM urządzenia. Niewielka obudowa potrafi działać z szybkością 16 GB. Jak na tak małe urządzenie to bardzo dobry wynik. Nic w tym dziwnego. Za serce laptopa HP ProBook 635 Aero G7 odpowiada 6 rdzeni procesora AMD Ryzen 5 4500U (więcej). Patrząc na statystyki Turbo możesz odnieść wrażenie, że działanie sprzętu jest naprawdę szybkie. Procesor posiada maksymalną częstotliwość na poziomie 4000 MHz. Nie zabrakło pojemnej pamięci cache 11264 KB. Pamięć RAM zawsze możesz rozbudować. Ten komputer posiada 2 banki pamięci, w tym jedną komorę pustą. Dzięki czemu możesz liczyć na powiększenie parametrów, co do minimum. Wolny bank pamięci pozwala na rozbudowę do kolejnych 16 GB.

Duża pamięć do ściągania plików

Do małej obudowy dołączono pojemny dysk. Jego twardość jest na tyle duża, że z powodzeniem nadaje się do wielu zadań. Patrząc na 16 GB pamięci RAM możesz bez trudu obsługiwać zaawansowane projekty graficzne. Program nadaje się do obsługi zaawansowanych programów graficznych. W HP ProBook 635 Aero G7 istnieje możliwość wykonywania materiałów oraz animacji w technologii 3D. Dysk twardy posiada aż 512 GB wolnej pamięci. Podobnie jak napęd RAM może zostać rozbudowana o kolejne GB. Typ karty SSD można polączyć z dyskami w trybie HDD. Dzięki czemu możesz polepszyć parametry techniczne do maksimum możliwości urządzenia.

Bezpieczeństwo na 1 miejscu

Sprzęt HP ProBook 635 Aero G7 posiada około aż 3 typu zabezpieczeń. Od czytnika linii papilarnych po układ szyfrowania TPM. Nie zabrakło także miejsca na aluminiową obudowę.