Wydajność i styl – laptop HP EliteBook 835 G8

Mobilny laptop HP EliteBook 835 G8 posiada wszelkie cechy, które pozwalają mu stać się doskonałym partnerem dla przedsiębiorców w codziennej pracy

HP EliteBook 835 G8 (o którym także tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k5134,laptopy-hp-elitebook-elitebook-835-elitebook-835-g8.html) zainteresuje użytkowników stawiających na mobilność oraz bezpieczeństwo, gdyż przedstawiany model został wyposażony w szereg zabezpieczeń chroniących Nasze dane.

To jednak nie wszystko, co oferuje nowy 13-calowy notebook HP przeznaczony dla przedsiębiorców. Wydajne procesory AMD Ryzen, lekka i wykonana z aluminium obudowa oraz matowy ekran Full HD tworzą kompetentne narzędzie pracy chętnie wybierane przez osoby związane z biznesem. 

Mobilny laptop HP EliteBook 835 G8 posiada wszelkie cechy, które pozwalają mu stać się doskonałym partnerem dla przedsiębiorców w codziennej pracyWzrost wydajności, dzięki procesorom AMD Ryzen

Mobilny laptop HP EliteBook 835 G8 posiada wszelkie cechy, które pozwalają mu stać się doskonałym partnerem dla przedsiębiorców w codziennej pracy.

Jedną z takich cech jest wydajny procesor AMD Ryzen 5000U, który pozwala na swobodne korzystanie z programów i aplikacji biurowych. Co więcej, układy AMD cechuje energooszczędny profil, co pozwala wydłużyć czas pracy na baterii.

13-calowy jasny ekran

Jednym z ogromnych plusów, którymi pochwalić może się HP EliteBook 835 G8 jest jego jakościowy ekran. 13,3-calowa matryca z opcjonalnym panelem dotykowym oferuje jasność nawet do 1000 nitów, tym samym zwiększając elastyczność zastosowań samego urządzenia i umożliwiając pracę w dowolnym miejscu.

Mały, lekki i niepozorny laptop HP EliteBook 835 G8

EliteBook 835 G8 posiada elegancką aluminiową obudowę, której projekt choć stonowany, jednocześnie podkreśla biznesowy charakter sprzętu. Pod trwałą obudową znajdziemy z kolei szereg rozwiązań zapewniających laptopowi szybkość i sprawność wykonywania zadań.

Mamy tutaj do czynienia z pamięcią operacyjną nawet do 64 GB oraz urządzeniem magazynującym o błyskawicznym zapisie i odczycie danych.

Poręczny komputer dla mobilnych

Bez względu na to czy pracujemy w podróży, czy lubimy posiedzieć nad projektem w ulubionej kawiarni, HP EliteBook 835 G8 dzięki swojej mobilności i pełnej werwy mocy sprosta każdemu zadaniu. Zarówno w biurze, jak również poza nim, praca pozostaje komfortowa i efektywna.